Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Aga napisał:
Gratuluje braku rozsądku!!!Do tej pory można byŁo nagonić czas jadąc ze Świdnika przez Zadebie do Lublina. Teraz zostaje tylko droga pełna dołów, która również dzisiaj okazała się pełna samochodów. Ci którzy wyjechali dziś ze Świdnika o 7:00 i próbowali dojechać do Lublina przez Zadębie tuż przed torami kolejowymi zawracali, gdyż nitka samochodów ciągnęła się aż do centrum Lublina. Ok można wyjechać 1 h przed czasem, można 1,5 h. Ale to oznacza, że w drodze spędzimy połowę czasu. A co z ludżmi, którzy muszą dzieci odebrać ze szkoły i przedszkola a pracują w Lublinie? Taki roczniak, trzylatek, sześcio i siedmiolatek będzie czekał na mamę i tatę zamiast iść do domu!!!To jest jakaś masakra!Szczerze władze powinny uruchomić i to jak najszybciej dodatkowy dojazd do miasta Świdnik. Do tej pory byłam za lotniskiem ale teraz szczerze mi sie go odechciewa. Od dawna bylo wiadomo, że lotnisko powstanie. Uważam, ze remonty niektórych ulic można było wcześniej zacząć a nie teraz wszystko w jednym czasie!
Dziwi mnie, że dopiero teraz oczy Ci się koleżanko otworzyły. Utrudnienia w ruchu z powodu lotniska, to nie jedyne utrudnienia jakie Wam zafundują mądrzy inaczej. A ja byłam przeciw i jestem przeciw, może dlatego że umiem myśleć do przodu i żadna kiełbasa wyborcza nie robi na mnie wrażenia. I żeby nie było, że jestem przeciwko remontom dróg, ależ jestem za, jak najbardziej za, ale wszystko można tak przemyśleć, tak zorganizować by nie fundować ludziom gehenny każdego dnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś się orientuje w jakim stanie jest droga prze ulicę Pliszczyńską i Grodzickiego? tak żeby wyleciec na Andersa w Lublinie? czy ona jest asfaltowa i ma więcej drogi niż dziur?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tego deb***a ( przykro mi, ale to najdelikatniejsze słowo, jakie moge użyć, po tym co dziś spotkało mnie w drodze do pracy ), który wydał zgodę na zamknięcie ulicy Turystycznej należy dożywotnio pozbawić jakichkolwiek stanowisk kierowniczych i izolować od funkcji publicznych. Życzę mu, aby on i jego rodzina podróżowali zawsze w ten sam sposób czyli 10 km w ciągu dwóch godzin. Nie lepiej było po prostu całkowicie zamknąć ruch kołowy i wysłać wszystkich na piechotę do Lublina?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ania napisał:
Czy ktoś się orientuje w jakim stanie jest droga prze ulicę Pliszczyńską i Grodzickiego? tak żeby wyleciec na Andersa w Lublinie? czy ona jest asfaltowa i ma więcej drogi niż dziur?
Są pagórki,doły, dziury, trochę asfaltu, trochę betonu, trochę szutru, przejazd kolejowy niestrzeżony, momentami wąsko, że nie da się wyminąć, ale da się przejechać przy odrobinie szczęścia. Na dłuższą metę remont zawieszenia nieunikniony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
robert napisał:
Są pagórki,doły, dziury, trochę asfaltu, trochę betonu, trochę szutru, przejazd kolejowy niestrzeżony, momentami wąsko, że nie da się wyminąć, ale da się przejechać przy odrobinie szczęścia. Na dłuższą metę remont zawieszenia nieunikniony.
Hmm to nie za fajnie. Zastanawiam się nad wyborem tej trasy albo drogą całkiem przez Mełgiew i Świdnik. Tam na Piaseckej przynajmniej się nie stoi w miejscu tylko powoli jedzie do przodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zablokować ZDM i PKP. Ktoś wie gdzie mają siedzibę te "mądrale", które fundują nam chaos? PKP ma siedzibę na Okopowej. Wystarczy zastawić im wjazd od Karłowicza i Okopowej i żaden pkp-owski tuz nie wyjedzie z parkingu wewnętrznego i zewnętrznego ( wokół budynku ). Nie znam namiarów na drugich bęcwałów i ich parkingi. Zna ktoś? Wystarczyłoby dwa dni po 2 godziny i robotnicy na przejeździe ( ul.Turystyczna)pracowaliby w systemie zmianowym 24/24. Kto chętny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rybka napisał:
Zablokować ZDM i PKP. Ktoś wie gdzie mają siedzibę te "mądrale", które fundują nam chaos? PKP ma siedzibę na Okopowej. Wystarczy zastawić im wjazd od Karłowicza i Okopowej i żaden pkp-owski tuz nie wyjedzie z parkingu wewnętrznego i zewnętrznego ( wokół budynku ). Nie znam namiarów na drugich bęcwałów i ich parkingi. Zna ktoś? Wystarczyłoby dwa dni po 2 godziny i robotnicy na przejeździe ( ul.Turystyczna)pracowaliby w systemie zmianowym 24/24. Kto chętny?
ZDIM jest na Turystycznej 7, tak tej części od strony lublina do której mogą spokojnie dojechać. Mogę się poświęcić dla tej sprawy. DLA WSZYSTKICH KTÓRZY CHCĄ OSOBIŚCIE PODZIĘKOWAĆ ZA UTRUDNIENIA : Zarząd Dróg i Mostów w Lublinie PODZIĘKOWANIA PRZYJMUJĄ NA PEWNO NA EMAIL... e-mail drogi@zdm.lublin.eu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkańcom Czechowa, Bursaków i Kalinowszczyzny,którzy muszą dojechać do Łęcznej, Sosnowicy lub nad jeziora proponuję objazd przez Niemce i Kijany - tam jeszcze luzik ! A remont torów i wymiana mostu musi być bo nas jezdni tną stary most !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie co... jeszcze tylu palantów to ja nie widziałem. Przecież dobry objazd można zrobic sobie skręcając w Wólce w prawo a potem na rozwidleniu skręcić w ul.T.Grodzickiego... a potem sie praktycznie wyjeżdża na Kalinie. Ale akurat myślenie u nas jest bolączką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dominik napisał:
Wiecie co... jeszcze tylu palantów to ja nie widziałem. Przecież dobry objazd można zrobic sobie skręcając w Wólce w prawo a potem na rozwidleniu skręcić w ul.T.Grodzickiego... a potem sie praktycznie wyjeżdża na Kalinie. Ale akurat myślenie u nas jest bolączką.
tylko niestety busy i mpk nie jeżdż tamtędy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja nie narzekam. O planowanym objeżdzie słyszałem już tydzień temu pojechałem kilka minut wcześniej przez Świdnik i proszę Łęczna-Lublin w 45 min, czyli tyle co zawsze. MYŚLEĆ, MYŚLEĆ MYŚLEĆ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aga napisał:
tylko niestety busy i mpk nie jeżdż tamtędy
Ale jakby pojechali inni to bus i MPK nie stałoby w korku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez Grodzickiego to chujnia jest!! lepiej jechać dalej na pliszczyn i w lewo na rudnik. Wyjeżdża się na Dozynkowej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam urlop i nie muszę jeździć do Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Arff napisał:
@Obiektywny- dla jadących z Łęcznej droga przez Dożynkową to głupota... tam nawet bez dodatkowych potoków ruchu tworzą się ogromne korki... Jeżeli macie jakichkolwiek znajomych, którzy jada z Łęcznej albo okolic samochodami, powiedzcie im, żeby trasę do Lublina pokonali przez Kijany i Niemce!!! 6-7km dalej, ale nie ma korków w ogóle...
Przejazd kolejowy w Niemcach na drodze 828 też jest zamknięty (remont) także od strony Jawidza nie przejedziesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proponuję przez Hajdowską
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego ustalający objazd nie zadbali,aby chociaż troszeczkę połatać wyrwy na ustalonym objezdzie ludzie kiedy wy ku..a zaczniecie myśleć głowami,a nie tymi niższymi głowkami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I BARDZO DOBRZE ŻE ULICA ZAMKNIĘTA, A CO ZE WSI DO MIASTA NIE UMIECIE DOJECHAĆ INNA DROGĄ BO TYLKO JEDNĄ NA PAMIĘĆ ZNACIE? NAUCZCIE SIĘ JEŹDZIĆ PRZEZ DOŻYNKOWĄ, A NIE JUŻ CAŁĄ TURYSTYCZNĄ ZAJEŻDZILIŚCIE. POWINNI NA PÓŁ ROKU ZAMKNĄĆ TĄ ULICĘ ALBO I NA ROK. NIECH WIEŚ ZNAJDZIE SOBIE INNE OBJAZDY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po co się później nad jeziora pchacie mieszczuchy? W lecie to i Wam Turystyczna zapachnie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leo napisał:
A po co się później nad jeziora pchacie mieszczuchy? W lecie to i Wam Turystyczna zapachnie!!!
Trochę szacunku, ludzie! Walnij w stół,a nożyce się odezwą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...